WWW.ZS-2.PL oficjalna strona ZESPO艁U SZK脫艁 NR 2 w Golubiu-Dobrzyniu -> Technikum Informatyczne - Technikum Organizacji Reklamy - Technikum Rolnicze - Technikum Ekonomiczne - Technikum Architektury Krajobrazu - Szko艂a Bran偶owa I Stopnia - Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce dla Doros艂ych
Strona g艂贸wna >> LO dla doros艂ych
LO dla doros艂ych



HARMONOGRAM ZJAZD脫W 2019/2020 Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat ZS-2   
wtorek, 29 stycznia 2019 07:00

18 - 19.10.2019

Plan zaj臋膰 Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego dla Doros艂ych

Klasa II - semestr III 2019/2020

Dzie艅

Lp.

Godziny lekcyjne

Przedmiot

Nauczyciel

Pi膮tek

 

1.

1525-1610

J臋zyk angielski

Krzysztof Szarpatowski

2.

        1615-1700

J臋zyk angielski

Krzysztof Szarpatowski

3.

        1705-1750

J臋zyk angielski zaawansowany

Krzysztof Szarpatowski

4.

1755-1840

J臋zyk angielski zaawansowany

Krzysztof Szarpatowski

5. 

1845-1930 

J臋zyk angielski zaawansowany

Krzysztof Szarpatowski

6.

1935-2020

Matematyka

Bogdan S臋k

Sobota

1.

800-845

Historia i spo艂ecze艅stwo

Szymon Wi艣niewski

2.

850-935

Historia i spo艂ecze艅stwo

Szymon Wi艣niewski

3.

940-1025

Biologia

Anna Skrobiszewska

4.

1030-1125

Biologia

Anna Skrobiszewska

5.

1130-1215

Historia i spo艂ecze艅stwo

Szymon Wi艣niewski

6.

1220-1305

Historia i spo艂ecze艅stwo

Szymon Wi艣niewski

       7.

1310-1355

 

Bogdan S臋k

 

 

Matematyka

 

8.

      1400-1445

Matematyka

Bogdan S臋k

 9.

 

   1450 -1535

 

Biologia

Anna Skrobiszewska


Plan zaj臋膰 Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego dla Doros艂ych

Klasa III - semestr V 2019/2020

Dzie艅

Lp.

Godziny lekcyjne

Przedmiot

Nauczyciel

Pi膮tek

1.

1525-1610

J臋zyk polski

Agnieszka Brzostowska

2.

1615-1700

J臋zyk polski

Agnieszka Brzostowska

3.

1705-1750

J臋zyk polski

Agnieszka Brzostowska

 

 4.

1755-1840

J臋zyk polski

Agnieszka Brzostowska

 

5.

1845-1930

Matematyka

Bogdan S臋k

Sobota

1-2

800-935

J臋zyk angielski

Marzena Ko艂odziejska

3-4

940-1125

J臋zyk angielski

Marzena Ko艂odziejska

5-6-7.

1130-1345

Biologia

Anna Skrobiszewska

8.

1350-1435

Biologia

Anna Skrobiszewska

9.

1440-1620

Matematyka

Bogdan S臋k

 

    

HARMONOGRAM ZJAZD脫W DLA III sem.  Klasa II LOD

 

Lp.

wrzesie艅

pa藕dziernik

listopad

grudzie艅

stycze艅

1.

 

 

 

 

 

2.

 

11-12.10

8-9.11

6-7.12

10-11.01

3.

 

18-19.10

 

13-14.12

17-18.01

SESJA

EGZAMINACYJNA

4.

20-21.09

25-26.10

22-23.11

 

 

5.

27-28.09

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZJAZD脫W DLA V sem. Klasa III LOD

 

Lp.

wrzesie艅

pa藕dziernik

listopad

grudzie艅

stycze艅

1.

 

 

 

 

 

2.

 

11-12.10

8-9.11

6-7.12

10-11.01

3.

 

18-19.10

 

13-14.12

17-18.01

SESJA

EGZAMINACYJNA

4.

20-21.09

25-26.10

22-23.11

 

 

5.

27-28.09

 

 

 

 

 








 


 


 


Polityka prywatnoṡci i pliki cookies